Náš tým

MUDr. Kateřina FerencováMUDr. Kateřina Ferencová

Promovala na lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové v r. 2004, pracovala na 1. neurologické klinice ve Fakultní nemocnice u Sv. Anny Brno, dále ve Fakultní nemocnici Cork University Hospital v Irsku.

Po návratu do ČR pracovala v Nemocnici Blansko a v soukromé neurologické ambulanci v Brně. 

V r. 2010 získala diplom MRCPI (Member Royal College of Physicians Ireland) a v r. 2014 získala odbornou způsobilosti v oboru neurologie.

Je držitelem licence pro myoskeletální medicínu, absolvovala kurzy EEG, EMG a ultrazvuk mozkových tepen a ultrazvuk horní a dolní končetiny.

.


MUDr. Miroslav Škorňa

MUDr. Miroslav Škorňa

Miroslav Škorňa absolvoval Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně v roce 2010. Po promoci nastoupil na Neurologickou kliniku Fakultní nemocnice Brno jako sekundární lékař. Cenné zkušenosti načerpal v průběhu půlroční odborné stáže v roce 2014 v Kanadě (Calgary, Foothills Medical Centre, Department of Clinical Neurosciences) zaměřené na cerebrovaskulární problematiku.

V roce 2015 získal specializovanou způsobilost v oboru neurologie a v roce 2018 funkční odbornost v oboru neurosonologie. Jeho oblastí zájmu je především neurointenzivní a cerebrovaskulární problematika.

Je autorem a spoluautorem několika odborných publikací. V současnosti pracuje nadále na Neurologické klinice Fakultní nemocnice Brno, kde působí od roku 2022 jako vedoucí lékař JIP-iktové jednotky.


MUDr. Kateřina Stehlíková MUDr. Kateřina Stehlíková

Absolvovala Lékařskou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně v r. 2002. Po promoci nastoupila na neurologické oddělení Nemocnice Blansko jako sekundární lékař. 

V r. 2010 získala odbornou způsobilost v oboru neurologie, v r. 2016 funkční odbornost EMG. 

Je držitelkou oprávnění I. stupně odborné způsobilosti v oblasti myoskeletální medicíny od r. 2022.

V současnosti nadále pracuje jako vedoucí lékař na neurologickém oddělení Nemocnice Blansko.

.

.

.


Radka Miklasová

  Radka Miklasová - sestra

.

.

.

 

 

Co vás zajímá?

Kontaktujte nás

Neurologická ambulance Vyškov, s.r.o.

MUDr. Kateřina Ferencová

Radka Miklasová - sestra

Puškinova 2a
682 01 Vyškov

T: +420 517 347 879

E: sestra@neurologievyskov.cz

IČ: 016 40 097
DIČ: CZ 016 40 097